FIREKO - PPOŻ, BHP, Szkolenia, Nadzór, Stalowa Wola, Podkarpackie | O NAS

FIREKO - PPOŻ | BHP | SZKOLENIA | NADZÓR
578-548-707 / 605-786-123
FIREKO
Krzaki ul. Polna 30, 37-403 Pysznica
MENU
AKTUALNE PROMOCJE NA
MENU
Przejdź do treści
O Nas
Firma FIREKO zajmuje się kompleksową obsługą obiektów, instytucji, firm, zakładów w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz
bezpieczeństwa i higieny pracy.
FIREKO to rodzinna firma stworzona przez ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych zadań. Trzon naszego zespołu tworzą specjaliści do spraw ochrony przeciwpożarowej, specjaliści do spraw BHP, absolwenci szkół aspirantów Państwowej Straży Pożarnej i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz Politechniki Lubelskiej.  Poprzez zdobyte wykształcenie kierunkowe, wieloletnią służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej,  udział w branżowych seminariach i szkoleniach jesteśmy gwarantem profesjonalnej obsługi Twojej firmy. Współpracujemy z uznanymi rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, projektantami i instalatorami specjalizującymi się w projektowaniu i wykonawstwie systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Kompleksowo podchodzimy do zagadnień bezpieczeństwa, zarówno pożarowego jak i bezpieczeństwa pracy. Dzięki naszej wieloletniej już obecności w branży udaje nam się wspólnie z klientami budować wzajemne zaufanie i tym sposobem wspólnie ograniczamy ryzyko niedopełnienia rygorów szeroko pojętego bezpieczeństwa po stronie zleceniodawcy.
Naszą dewizą jest indywidualne podejście
do każdego z podjętych zagadnień.
Wyróżniamy się dbałością o detale, szybkością reakcji, elastycznością i lojalnością wobec naszych kontrahentów i partnerów.

Wyróżniamy się dbałością o detale, szybkością reakcji, elastycznością i lojalnością wobec naszych kontrahentów i partnerów.  Gwarantujemy sprawną i profesjonalną współpracę już od etapu przedstawienia oferty. Podczas pracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, co znacznie usprawnia i przyspiesza realizację zadania. Przy dostosowaniu się do obowiązujących przepisów i zasad wiedzy technicznej dobieramy rozwiązania wysokie jakościowo, ale także najbardziej optymalne dla budżetu zleceniodawcy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową i zachęcamy do współpracy.
Działamy głównie na terenie powiatów stalowowolskiego, niżańskiego, tarnobrzeskiego, sandomierskiego, janowskiego, staszowskiego, biłgorajskiego, leżajskiego, kolbuszowskiego… ale generalnie FIREKO nie ma granic. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem wszędzie tam, gdzie jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom.
FIREKO Izabela Kowalik
Krzaki ul. Polna 30, 37-403 Pysznica
578 548 707 / 605 786 123
PON-PT 9:00 - 17:00
SOB-NIEDZ 10:00 - 12:00
Wykonane przez WorldWEB
instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, plany ewakuacyjne, oceny zagrożenia wybuchem,
doradztwo prawne w zakresie BHP, ocena stanowisk komputerowych,
dokumenty zabezpieczenia przed wybuchem,
bhp (szkolenia wstępne i okresowe), ochrony przeciwpożarowej,
pierwszej pomocy,
nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem instalacji i urządzeń przeciwpożarowych,
AKTUALNE PROMOCJE NA
Wróć do spisu treści